Arklys

Stojąs piestu - garbė;

Bėras arklys reiškia sėkmę meilėje;

Raudoni arkliai - reiškia gerovę; 

Gražiai pabalnotas - pažinsi žymų asmenį;

Kaustomas - aukštą pasieksi vietą;

Baltas - džiaugsmas, laimė;

Pastipęs - sunkiai uždirbsi dėl duonos;

Riebus - turi ar turėsi priešingą žmona;

Griūnantis - priešai nugalės;  

Juodas - gedulas;  

Perkaręs - daug bus kliūčių;  

Kinkomas - neteksi mylimosios; 

Užsispyręs arklys reiškia - sunkų ir neteikiantį pasitenkinimo darbą;

Sužeistas arklys yra blogas ženklas;

Bėgąs - nelaimė;

3 komentarai:

Anonimiškas rašė...

Šiandien sapnavau, kad einu kažkur ir matau mergaitę kuri atejo pasimelsti padejo zvakutę ant laiptu ir mane pamačiusi paslepė kryželį, o aš pasakiau nebijok gali melstis jinai į mane pažiūrejo apsiverkusi ir apsidžiaugė paėjau keletą žingsnių ir pamačiau arklį jisai y mane žiūrėjo ir aš tada jam pasakiau kelkis ir nusisukau o jis su savo galva iškėle mane iki 3 aukšto tada aš pabudau vis dar jauciau nugaros skausmą nuo jo.

Anonimiškas rašė...

siandien sapnavau kad ejau gatve su mazu vaiku. prie musu prisikabino arklys jis visalaika ejo mus pasikises po kaklu as ji apsaukiau o jis toks ramus ir vitiek ejo salia tada bandziau nuo jo pabegti bet jis vijosi labai greitai ilipau i salia kelio buvusi slaita kai atsisukau arklio nebuvo nulipau zemyn eiti vel ta pacia gatve vel tas pats arklys as jam eik salin o jis nieko ejo mus po kaklu pasikises tada vel begau prie stataus slaito aukstai isokau virs medziu ir galvojau kad pabegsiu nuo jo uzkliiuvau uz sudziuvusios pusies virsunes ir maciau kaip soko tas pats arklys ir virsdamas lauze medzius nulauze ta pusi ir po manimiir bandziau nuo jo pabegti bet jis visalaika is misko isnirdavo pries mane.

Anonimiškas rašė...

Sapnavau kad as kaip pele slenku zole, pro piktus didelius arklius , kurie is manes saipesi. labai norejau kuo greiciau dingti is tenais, bet sapne labai sunkiai ir letai begioju. Rycardas is Marijampoles Mokolu.

Rašyti komentarą

Vardo reikšmės paieška:

Sužinok dabar, ką reiškia tavo vardas!Naujausi sapnų pasakojimai, komentarai ir aiškinimai:

Sapnų pasakojimų prenumerata.

Įveskite savo el. pašto adresą:

Kodėl ir kaip prenumeruoti ?