Bedantis

Sapnų bedantis (be dantų, prarasti dantis, sapnuoti krentančius dantis, netekti dantų, be danties, krentantis dantis, iškrito dantis ir t.t.) reikšmės:

bedantu, bedantis, moteris be danties

Sapnuoti, kad esate be dantų ar jų netekote/netenkate reiškia, jūsų nesugebėjimą pasiekti užsibrėžtus tikslus bei kitus svarbius interesus, norus. Tai įgyvendinti jums trukdo arba dar tik trukdys liūdesys, liga ar kitokie negalavimai.

Jei sapnuojate, kad esate be dantų, tai taip pat gali reikšti, kad nuodėminga meilė suris jūsų gerą sveikatą ir turimą turtą.

Sapnuoti kitus bedančius žmones reiškia, kad jūsų priešai stengiasi išniekinti jūsų vardą, sužlugdyti gerą reputaciją ar kaip kitaip pakenkti. Tačiau jiems nepavyks ir jų ketinimai bei nedorų darbų rezultatai nueis per niek.

Kiti susiję ir panašūs sapnai:

Dantys

5 komentarai:

Anonimiškas rašė...

Nu ir košmaras sapnuoti, kad esi be dantų.

Rainbou rašė...

Sapnavau kad neturejau visu virsutiniu dantu, todel nesiojau kazkoki proteza :| Isvis turejau du, bet vienas kazkodel vis krisdavo... Atsibudusi apsidziaugiau kad dar tebeturiu visus dantis :)

Anonimiškas rašė...

Sapnavau,kad isrove man 3 ar 4 apatinius soninius dantis.. labai skaudejo man ir labai verkiau.. o vieno danties,atrodo kaplio,paliko abi saknis..sakau,kodel palikot?sako, ai jos dar geros,nerausim.. brrr..kosmaras kazkoks.. :((

Unknown rašė...

O ka jai sapnuoji kad 3 dantis ismuse?

Anonimiškas rašė...

Sapnavau, kad man priekiniai dantys gabalais trukinejo, kartu su dantenomis... Jauciuosi lyg viskas istikruju buvo... sedziu ir dabar matau ta vaizda, kaip sapne pries veidrody spjaudau dantis i delna ir panikuoju... :(

Rašyti komentarą

Vardo reikšmės paieška:

Sužinok dabar, ką reiškia tavo vardas!Naujausi sapnų pasakojimai, komentarai ir aiškinimai:

Sapnų pasakojimų prenumerata.

Įveskite savo el. pašto adresą:

Kodėl ir kaip prenumeruoti ?