Gyvatė

Sapnų "gyvatė, gyvatės, gyvates, gyvate, žaltys, žalčiai, zaltys, zalciai,zalti ..." reikšmės:

Regėti gyvatę - turi blogų įgaliotinių;

Jos įkirtimas - bėda;

Sapne gaudyti ją - rasi išėjimą iš sunkumos.

22 komentarai:

Anonimiškas rašė...

Sapnavau, kad kapojau gyvates su agrovnu peiliu. Ka reiskia? :D

Unknown rašė...

sapnavau kad is pradziu palikau gyvate kambaryje kad ji kazkam kitam igeltu,taciau veliau nuejau pati i ta kambari ir man gyvate igele i kakla...ka tai reiskia?

Anonimiškas rašė...

sapnavau, jog ieskau gyvates kates pavidalu, o kai suradau bandziau katina ismesti pro duris, taciau jis man ikando... ka tai reiskia?

Anonimiškas rašė...

...o aš sapnavau labai daug gyvačių, nuo pačios mažiausios iki didesnės už anakondą, vienu žodžiu sapnavau tokias, kokių net per "animal planet" ar "discovery" kanalus net nemačiau! Svarbiausiai, kad aš nuo jų nei nebėgau, nei jos mane puolė, bet sapnas buvo baisus ir iš baimės net pabudau... gal atsirastų sapnų žinovas kuris galėtų man konkrečiau pasakyti - ką tai reiškia?
ačiū

Anonimiškas rašė...

Sapnavau, kad atsiduriau kazkokioje sodyboje, is pirmo viskas gerai, apziurineju ta vietove, po kurio laiko paziuriu i zeme ir visur ant zemes kur tik pasisuku, visur pilna negyvu gyvaciu, net nebuvo kur kojos det...

Anonimiškas rašė...

Sianakt sapnavau, kad laikiau rankose gyvate, kazkuo uzdengta. Kol buvo uzdengta, buvo rami, tai net suabejojau ar ji dar ten tebera, o kai atidengiau, su tokia nuozmia jega issiverze, kad net nenulaikiau ir ji man ikirto. Sulig ta akimirka pabudau. Pasijauciau kazkaip nejaukiai... Ka tai galetu reiksti?

Anonimiškas rašė...

Sapnavau užvakar gyvatę,tai pamenu,kad buvau kambaryje aš nuo jos bėgau ir bėgau,bet vistiek ji mane pagavo ir koja apsižiojo,ir mana trodo,ne karta kelis akrtus man ji apsižiojo ir gėlė,ka tai galėtu reikšti?
Kaip tik pasidariau labai jautri ir keista,nervinga...Šiaip aš paie tą sapną net nepagalvojau,bet gal ir pranašingas...
Gal žinot,ka tiksliai reiskia??

Anonimiškas rašė...

sapnavau kad jos man nori ikirsti i koja

Anonimiškas rašė...

sapnavau gyvate,normalei,sale manes kaip suo gulejo,juoda tokia,bet irgi prisibijojau,stengiaus ramei elgtis sale jos,kai isejau is kambario,gryzes radau jas jau keturias.. zodziu ejau iskot ynagiu,kaip jas sugaudyt.. daugiau nepamenu,ciuju y mane sugele savo zubus visos keturios

Anonimiškas rašė...

sapnavau juk jie mane gaudo

Anonimiškas rašė...

sapnavau gyvates ,kad jos mane gaudo ir bando igelti i koja nezinau ka tai galetu reiksti ,gal jus man padesit suprasti

Anonimiškas rašė...

sapnauvau kad ateinu i savo kambary o ten gyvate rangosi ir net nespejau sureguoti o ji man ir igele ir tada tame sapne nualpau ir netrukus pabudau.

Anonimiškas rašė...

Gyvatę sukapojau kirviu

Anonimiškas rašė...

puolė daug gyvačių ir vieną sukapojau, nuo likusių bėgau

Anonimiškas rašė...

mano sapnas nesamoningas :D . sapnavau dvigalve zalia gyvate kuri rijo visokius lapus ir geles, o salia jos buvo dar viena gyvate bet su viena galva irgi rijo taip pat lapus ir geles, bet i mane nekreipe demesio. Idomu ka reiksti galetu...

Anonimiškas rašė...

man irgi sapne gyvate apsivijus aplink kakla buvo .bet nespejo igelti ,ja nusivyniojau ir numeciau salin .

Anonimiškas rašė...

Sapnavau kad auginau gyvate ir nuolat ja laikiau rankose... Ka tai reiskia?

Anonimiškas rašė...

sveiki gal zinote ka reiskia spnuoti gyvate miegancia salia mano koju? bukit geri parasykite jei kas zinote!

Anonimiškas rašė...

sapnavau kad ateinu i vonia ir voniai pilna gyvaciu visokiu ir juodu ir raudonu ir melynu zodziu visokiu spalvu kazkaip baisu pasidare

Anonimiškas rašė...

Sapnavau kad uzpuole gyvates tokios dydeles baltos ,morkines.Jos norejo lysti pro langa,bet as ta langa laikiau o tos gyvates dauze ta langa su savo galvom ,snypste lb isiziojusios.

Anonimiškas rašė...

Sapnavau kad maudziausi ezere ir pro praplaukiau,ka tai galetu reikst.

Anonimiškas rašė...

sapnavau kad sutikau sena drauge kuriai gyriausi apie aplankytus egzotiskus krastus(as ten tikrai buvau)po akimirkos bekalbant netiketaiviskas persikele i vandens parka kuris neaisku kur ,mes sedejom vandenyje ,atsipalaidavusios,kalbejom ,juokemes,prisiminem praeiti,kaip staiga pamaciau kaip vandenyje atsiranda daug gyvaciu,visos jos plaukioje tarp zmoniu bet nieks i jas nekreipia demesio, ir tik as viena jauciuosi nesmagei,bandau jas ranka nuo saves nuginti stumdama rankomis vandeni,jos lik ir traukesi,tik staiga jauciu kad kojos pirstais po vandeniu uzminu viena is ju ,ji isisuka tarp kojos pirstu oda uzkabindama nagaga dydziojo pirsto,jauciu kaip nagas dreske gyvates oda ir tada pajuntu zaibiska ikandima is skausmo saukiu kad man ikando gyvate,parke kazkas skuba i pagalba ,matau moteri ji jauna,puola man padeti tuo tarpu gyvate kerta dar karta,vanduo kunkuliuoja as saukiu is skausmo ir is isgascio prabundu,ka tai galetu reiksti. sapna sapnavau paryciais.

Rašyti komentarą

Vardo reikšmės paieška:

Sužinok dabar, ką reiškia tavo vardas!Naujausi sapnų pasakojimai, komentarai ir aiškinimai:

Sapnų pasakojimų prenumerata.

Įveskite savo el. pašto adresą:

Kodėl ir kaip prenumeruoti ?