Kirmėlės ir kirminai

Sapnų "kirmėlė, kirmėlės, kirmele, kirmeles, kirminas, kirminai..." reikšmės:

Sapne regėti kirmėlę - pažinti draugo netikrumą, neišgydomos širdies žaizdos;

Nugalabyti ją - tau kažkas nori pakenkti;

Sapne rasti kirmėlių gūžtą - garbė;

Sunaikinti kirmėlių gužtą - priešus padaryti nebepavojingais;

Jei sapnuojate kirmėlę maiste - susirgsite;

Sapnuoti kirmėlę induose ar ant rankų - susirūpinkite sveikata, mityba, švara;

Kirmėlė kabanti kambaryje - širdies sutrikimai, pasitikrinkite sveikatą;

Kirmėlė nukratyti nuo savęs - suprasite tikrąsias gyvenimo tiesas, bus vertinamos dvasinės ir moralinės vertybės;

Kirminai - nemalonūs įvykiai, melagystės, prasimanymai ir išdavystės jums suteiks nemalonumų ir rūpesčių;

Kirminus užmušti - sunkiai, bet įveiksite visas kliūtis;

Kirminai išeinantys iš kūno - apsivalymas, pasveikimas.

36 komentarai:

Unknown rašė...

Sveiki. Sapnavau, kad mane puola milziniskos juodos (1 m.) siurbeles, po rubais prilipe prie ranku. O as jas kratau, negaliu nusikratyti, nes labai tvirtai isisiurbe. Kazkas padeda man jas nutraukti nuo manes, be galo skauda.

Anonimiškas rašė...

o as tai jau antra karta sapnuoju savo kambaryje ant lubu ir ant zemes sliauziancias kirmeles. Jos kazkaip visada buna ant kambarines geles lapu apsivijusios...kaip slykstu! hmm...bet gal cia nuo to dar man, kad tikrai turejom kirmeliu ant lubu, mat buvom kruopu kandziu prisiveisusios :D tikiuosi nebesapnuosiu, nesmagu kazkaip jas kaskart prisimint

Anonimiškas rašė...

o as sia nakti spnavau, kad man is kaklo istrauke kirmelyte...o ejau dantu tik susitvarkyt:D

Anonimiškas rašė...

O as jau antra nakti sapnuoju kirmeles.Sianakt sapnavau kaip mazyte juoda kirmelaite ( 1 cm ) laikiau rankoje ;D

Unknown rašė...

As sapnavau, kad kirmeles, radau savo plaukuose. Pradejau jas krapstyt, bet ju buvo vis daugiau. Nepasidaviau ir pabaigiau visas nuimti, ju buvo be galo daug. Tada begau ju susluoti ir ismesti, taciau jos atgijo ir vel susoko man ant plauku. Taigi vel nepasidaviau ir toliau jas bandziau nuimti nuo plauku.
Siaip tas kirmeles as interpretuociau kaip gyvenimo sunkumus ar kazkokia liga. Nes pati dabar sergu ir siaip gyvenime siuo momentu esu labai nusivylusi viskuom, pasimetus. Kas keisciausia man taip nebudinga kovot realiam gyvenime, kaip su tom kirmelem as turejau kantrybes. Galbut pasisemsiu is kazkur stiprybes ir nugalesiu visus sunkumus. Duok Dieve..

Anonimiškas rašė...

as sapnavau kad kirmeles purciau is savo dukters rankos.jos lindo ir lindo lauk.

Anonimiškas rašė...

Aš taip pat sapnavau, kad traukiau iš rankų kirmėles. Po to jas mušiau ir išnaikinau visą gužtą. Jaučiu, kad sveikstu, tikriausiai šio sapno reikšmė teisinga.

Anonimiškas rašė...

sapnavau,kad sunaus draugas uzpirko partija lasiniupardavimui ir norikad dali partijos imrtu sunus,o as prapjaunustorus lasinius ir juose randu mazu kirpeliciu.Nuzeriu kirmelis ir rodau sunui ir sakau storu lasiniu neimki.

Anonimiškas rašė...

sapnavau juodos spalvos ilgus, kaip siūlai plonumo kirmėles ant gringų

Anonimiškas rašė...

Niu skaiciau skaiciau ir nzn kaip cia sau prisitaikyt. Sapnavau kad radau du grazius pukuotus ir spalvotus kirmeliukus radau ir juos auginau... :) bet jos man dziaugsma kele :)

dodo rašė...

Sapnavau, kad man is burnos lenda kirmeles, tokios baltos su rudom galvom. O ju tiek daug, kisau ranka, kad greiciau jas istraukti, bet ju buvo vis daugiau ir daugiau. Tiesiog truko oro, o tos kirmeles meciau i kriaukle, o jos ten stacios savo rudas galvas judino. Feee dar tokios nesamones nesu sapnavus.

Sapnininkas rašė...

Sapnuoti, kad turite kirmėlių, gali būti perspėjimas dėl sveikatos problemų, bet tai taip pat gali reikšti, kad jau sveikstate arba greit pasveiksit.

Anonimiškas rašė...

sianakt sapnavau savo sese, o is jos galvos lindo daug baltu kirmeliu. fui kaip slykstu.. tai nusprendziau kad tai reiskia apsivalyma, nes pries savaite meciau rukyti :)

Anonimiškas rašė...

sapnavau kad istraukiau kirmele is nosies ir suviniojes ant pirsto istraukiau. kas per sapnas gyvenime nesu sapnaves tokiu...

lauris rašė...

sapnavau is kitos planetos nezemiska kirmele gal puse centimetro dydzio ji ten sapne su uoliena is kosmoso atkeliavo as ta uoliena suskaldziau ir ta kirmele isliauze tokia maza juoda puse centimetro ir zinok ka reiskia cia neparasyta :(

Anonimiškas rašė...

viena nakti sapnavau, kad perbraukus per kakta ranka, pradejo lauk verztis baltos kirmeles, o sia nakti sapnavau kaip is desines rankos prie alkunes isspaudziau spuogeli, o is jo islindo dvi nedideles rudos kirmeles, veliau toj vietoj prie alkunes prasivere oda ir po ja buvo dauk mazu, rudu ir graziai issirikiavusiu kirminu. baisus sapnas, net apsiverst buvo baisu ant to sono, nes jauciausi lyg po visa oda tie kirminai butu.

Anonimiškas rašė...

sapnavau, kad valgiau kirmeliu sriuba

Anonimiškas rašė...

Sapnavau, kad viriau ryziu sriuba ir ryziuose pastebejau baltu kirmeliu (panasiu i ryzius). Rankiojau paskui is puodo jas. O vakar realiam gyvenime labai stipriai susipykau su seimos nariais. Gal tai jie buvo tos kirmeles?

Edvardas rašė...

Sapnavau savo buvusį partnerį su dviem dideliais juodai apsirengusiais apsauginiais, sapne jis buvo turtingas ir išdidus, o aš dirbau kažkokį juodą darbą. Jis apsauginiams pasakė rodydamas į mane - "čia mūsų buvusios bendros įmonės direktorius".
Po mėnesio ar pusantro jis staiga numirė nuo infarkto. Turint galvoje, kad jam tik 45 metai, ir jis niekada nesirgęs - man šokas.

Anonimiškas rašė...

Sapnavau, kad maudziausi, islipusi is vonios pamaciau joje daugybe kirminu ir kaspinuociu, bandziau nuplauti juos vandeniu, bet ju vis atsirasdavo...slykstu

Rita rašė...

pastoviai sapnuoju, kad is viso kuno lenda kirminai, o as juos traukiu, o ju vis daugeja, fui kaip slykstu...

Anonimiškas rašė...

As sianakti sapnavau sapna ,galbut jis jums pasirodys nebaisus. Bet as negaliu jo pamirsti,man nuo jo taip negera... Net nezinau ka daryti, zodziu sapnas toks. Man ant kaktos pusle tokia pilna vandens (kaip buna nusidegini ka nors iskyla pusles)Joje juodi taskai ir as ja pradejau spausti taip kaip spuoga ir is ten pradejo kristi kirmeles... Nebegaliu.. nezinau ka daryti, kur kreiptis pagalbos sis sapnas mane kankina nuolatos...

Anonimiškas rašė...

as sapnavau, kaip is isanges vonioje kirminai lenda, nesuprantu, kokia reisksme. Labai save priziuriu prausiuosi kas diena (kai reikia kas kelias valandas). :[]

Anonimiškas rašė...

Spanavau kai norejau valgyt kiausinyne ir is ten islindo daug kirmynu

Anonimiškas rašė...

Sapnavau, kad iš kojos išlindo ilga didelė kirmėlė, ir jos niekaip ištraukt negalėjau. Mama leido vaistų, kad jinai išlįstų... ŠlYKŠTUS SAPNAS... Bet šiandien jau suprantu sapno prasmę.... Liūdna...

Anonimiškas rašė...

Sapnavau, kad turejau isgerti daugybe vaistu , nes istiesu daug ju geriu ir tuos vaistus pazeriau ant lekstutes ir staiga kartu su jais atsiranda daug storu kirmeliu - lervu kurias karu su vaistais priversta suvalgyt ir taip du kartus jau.

Anonimiškas rašė...

Sapnavau baltas kirmeles, panasias i dzikus, tik plonesnes.

Anonimiškas rašė...

o as sapnavau zalias,dideles,putlias kirmeles kurios buvo aplipusios mano kuna,man buvo slykstu ir as jas bandziau nupurtyti velniop.Sekesi gan neblogai,bet ju buvo daug.Fui fui fui.

Anonimiškas rašė...

Sapnavau kad i ranka ilindo didele stora kirmele ir niekaip jos neiskrapstem...fiuj;D

Anonimiškas rašė...

as sapnavau kad is nosies snarglius traukiau ir meciau i kriaukle kaip kokias sardeles jie vis traukesi o galva regis lengvejo

Anonimiškas rašė...

aš sapnavau, kad noriu plauti plaukus pas mama namuose vonios kliauklėj, bet pamatau kirmėles tokias juodas. Sapne žinau, kad jos negali iššliaužti iš kriauklės. Dar ir kiaušinių tiek daug pridėta... Aš nuplaunu švariu vandeniu, dar ir priemonėm visokiom išplaunu, bet negarantuota, ar neišlys iš vamzdžių... Pasakau mamai apie tas kirmėles, ji man pasako, kad tai žmonių ėdikės...Dar su mama ėjom tikrintis ar aš neužsikrėčiau...brrr kaip baisu...Ką reiškia tas sapnas?

Anonimiškas rašė...

Aš sapnavau, kad spaudžiau spuogą kuris buvo žemiau kaklo, tačiau aukščiau krūtinės. tada aš su pirštais ta spuoga pradėjau traukti o ten pasirodo buvo besiraitanti kirmėlė, kai aš ją ištraukiau norėjau ją sutraiškyti ir numesti, tačiau ta kirmėlė man kando į pirštą ir niekaip nėjo man jos numesti... vos tik pavykdavo ją numesti ji vėl užšokdavo ir bandydavo man kąsti. ką tai galėtų reikšti??

Anonimiškas rašė...

Sapnavau, kaip atsikosčiu riebiomis, baltomis, gleivėtomis, kokių 7 cm ilgio kirmėlėmis. Nuo to man tik truputį neramu ir nejauku darosi, ne daugiau. Tik aplinkiniai pradeda vengti manęs. Aš šiaip jau ilgoką laiką truputį kosčiu ir kartais atsikosčiu gleivių, bet retai. Nepaisant to, vis tiek gerai jaučiuosi, tai ir pas daktarus neinu. Įdomus sapnas.

Anonimiškas rašė...

sveiki,sapnavau sianakt nesmonisko dydzio kirmina.sapnavau,jog pradariau stalciu,o per visa ten per visa stalciu lb didelis besiraitantis baltas kirminas ir as ji prispaudziau su tuo stalcium.gal kas znt ka reiskia sapnuoti dideli kirmina? :D

Anonimiškas rašė...

sapnavau kad tipo valgiau o paskui istrige tarp dantu maista iskrapsciau ir isspjoviau o ten pasirodo kad kirmele ir dar pora kart spjoviau kad isitikint kad tikrai kirmeles ,o jos tokios mazos baltos ir biski juda.va toks va sapnas:) atsakykite ka tai reiskia?

Anonimiškas rašė...

sapnavau,kad ant lovos is vyro "geros" vietos lindo dauk kirminu (askaridziu) ,ir tiek daug ,tiesiog buriais. ieskojau sapnininke bet nezinau,ka ieskoti.Gal galite paterti ka tai galetu reiksti ?

Rašyti komentarą

Vardo reikšmės paieška:

Sužinok dabar, ką reiškia tavo vardas!Naujausi sapnų pasakojimai, komentarai ir aiškinimai:

Sapnų pasakojimų prenumerata.

Įveskite savo el. pašto adresą:

Kodėl ir kaip prenumeruoti ?