Kraujas (kraujavimas, kraujuoti)

Trumpai apie sapno kraujas reikšmes:

Sapne raudonas kraujas - linksmybė;
Susapnuoti sukrešėjusį kraują - liga;
Gerti kraują - gražios viltys;
Maudytis kraujuje- netekti turto;
Matyti kažką kruviną - liga šeimoje.

Išsamiai apie sapno kraujas ar kraujavimas reikšmes:

Sapnuoti kraują reiškia gyvybę, meilę, aistrą, bet kartu ir nusivylimą. Jeigu sapne matote užrašytą žodį "kraujas", tai gali reikšti, kad kažkokia situacija jūsų gyvenime yra nuolatinė ir nepakeičiama. Jei krauju užrašyta kažkas kito, tai reiškia , kad jūs įdėjote labai daug pastangų į kažkokį projektą ar darbą, kurį jūs užbaigsite nepaisant galimai blogų aplinkybių.

Sapnuoti, kad kraujuojate ar kitaip netenkate kraujo, reiškia, kad jūs kenčiate nuo fizinio išsekimo arba esate emociškai nusilpęs. Kraujavimas taip pat gali reikšti, kad pykstatės arba dar tik susipyksit su draugais. Dar kita kraujavimo reikšmė tokia: jūsų praeities veiksmai grįžta bumerangu ir medžioja jus.

Moterims kraujas ar kieno nors kraujavimas sapne dažniausiai sapnuojamas prieš nėštumą, vaisingomis dienomis arba nėštumo metu.

Jei sapnuojate, kad esate donoras ir dalinate savo kraują, gali reikšti, kad esate fiziškai išsekintas dėl streso ir įtampos.

Jei sapne matote kitus kraujuojant, tai jūsų vidinis balsas prašo pagalbos, nes jūsų emocinė sveikata labai prasta.


Kitos sapnų reikšmės, susijusios su krauju:

Kraujo perpylimas (donorystė, transfūzija)

6 komentarai:

Sapnininkas rašė...

http://www.sapnininkas.cn/KRAUJAS

Anonimiškas rašė...

kodel be paveiksliuku?

Anonimiškas rašė...

sapnavau kad pusbrolio kudikis ( kurio jis neturi) labai verke ir akyse buvo matyti net kraujas nuo verkimo, issigandau kad kas baisaus nutiko nuplovia su saltu vandeniu ir viskas vel buvo gerai.

Anonimiškas rašė...

laba diena,sapnavau keista sapna,ka tai galetu reiksti?kad laukuos,ir tuoji tureciau gimdyti,bet staiga prasideda kraujavimas ir ar stoviu vonioji bandau nuplauti krauja o jis vis teka taip gausiai.beje kraujas buvo bordo spalvos.ir maciau tik savo kojas tame vandeni.

Anonimiškas rašė...

Sveiki. Man butu idomu suzinoti ka reiskia mano sapnas... Sapnavau, jog man giliai gerklej atsivere gili zaizda ir smarkiai kraujuoja. Bandant atsigulti smarki kraujo srove man patenka i kvepavimo takus ir as dustu, o atsistojant ant koju as ta krauja riju kad nedusciau ir net springstu ji berydama. Bandau skambinti visais zinomais pagalbos numeriais ir niekur negaliu prisiskambint. Galiausiai nubudau nuo to jig pajutau kad kosciu lyg springdama is tikruju...

Anonimiškas rašė...

Sveiki. Sapnavau, kad einu tikrintis maisto toleravimo testą. Kažkokia moteris sako, kad reikia paimti kraują iš venos. O paėmus tą kraują pasakiau, kad neišsigąstų dėl šviesios spalvos, nes turiu problemų su hemoglobinu (čia tiesa). Ką tai gali reikšt?

Rašyti komentarą

Vardo reikšmės paieška:

Sužinok dabar, ką reiškia tavo vardas!Naujausi sapnų pasakojimai, komentarai ir aiškinimai:

Sapnų pasakojimų prenumerata.

Įveskite savo el. pašto adresą:

Kodėl ir kaip prenumeruoti ?