Išmatos (fekalijos, mėšlas)

Sapnų "išmatos, ismatos, šūdai, šūdas, sudas, sudai, fekalijos" reikšmės:
Ką reiškia sapnuoti išmatas, fekalijas, mėšlą?


Sapnuose matyti išmatas arba sapnuoti, kad jomis išsitepate (ar kitokiu būdu kontaktuojate) reiškia, kad save vertinate neigiamai ir dalį savo veiksmų ar jausmų laikote nešvariais ir kenksmingais sau pačiam. Todėl privalote šiuos neigiamus ar gėdingus veiksmus ar jausmus pripažinti ir išreikšti taip, kad išsilaisvintumėte nuo viso blogio savo gyvenime.

Sapnuoti, kad negalite atsikratyti išmatomis, reiškia, jog jūs nenorite atskleisti savo emocijų ir jausmų. Jūs laikote viską savyje, visas emocijas, išgyvenimus kaupiate savyje ir su niekuo nesidalinate, neišsikalbate.

Tačiau Froido sapnininkas teigia, kad sapnuoti išmatas, gali reikšti garbę arba gėdą, pinigus ar kitokią finansinę naudą, arba agresyvumą gyvenime. Taigi pagal Froidą sapnuoti, kad žaidžiate ar kitaip kontaktuojate su išmatomis simbolizuoja susirūpinimą piniginiais klausimais ir finansiniu saugumu.

20 komentarų:

Rita rašė...

Visur sapnininkuose raso tik apie pinigus ir kaip gerai tas ismatas sapnuoti. Jau kiek prisapnavau ju, tai turejau aukso puoda laimeti. Bet paziurejau reiksme cia ir tiesiog 100% atitinka man pirmoji reiksme. Nieko gero, aisku, bet tokia tiesa ir tikiuosi, kad issilaisvinti pavyks :)

Anonimiškas rašė...

Man sapnuoti zmogaus ismatas visada reiskia pinigus.Daugelyje sapnininku uteles reiskia pinigus,o man visada reiskia varga

Anonimiškas rašė...

Tai kas?taiysbe matiti sapnoja ismatos igera puse or ibloga puse?.

Rainbou rašė...

O as praeita nakti sapnavau vyra, valganti kito vyro ismatas... Jie berods ten kazkokiais intymiais reikalais uzsiiminejo... :) Po to kazkaip visas kambarys buvo ismatomis aptaskytas, as netycia issitepiau, ir atsimenu jog labai pykau ant ju... :) :) :)

Anonimiškas rašė...

antroji pastraipa kaip pirstu i aki tinka man... puikus sapno paaiskinimas :)

Anonimiškas rašė...

Tiesa sakant, man jos visos tinka... As irgi tikiuosi, kad issilaisvinsiu, nes siuo metu jauciuosi kaip sudo gabalas...

Anonimiškas rašė...

Ir aš galvoju, kad išsilaisvinsiu. Savivertės kartelę pakelsiu po slogaus sapno:)

Anonimiškas rašė...

jei sapnuoju pinigus, dazniausiai neplanuotai juos turiu išleisti ar gauti, na gal pirmas variantas ir tiesa, nes kai jaučiuosi sudinai tai ir sapnuoju panačiai

Anonimiškas rašė...

Sutinku. Kai jautiesi šūdinai, tai ir tokie sapnai :-)

Anonimiškas rašė...

as pritario 100 proc. pirmajai pastraipai :)

Anonimiškas rašė...

O man ismatos sapne simbolizuoja pinigus.

Anonimiškas rašė...

Sapnavau ismatas, atsivertes sapninka norejau pasitikslinti ka tai galetu reiksti, o reiksmiu buvo įvairiausiu. Tai kazkaip to nesureiksminau, kol.... Po savaites laiko nelaimejau milijono is Teleloto. Buvo pranasiskas sapnas :)

Anonimiškas rašė...

jo mam taip pat pirmas variantas lb tinka,viduje susikaupe per daug tu nereikalingu emociju ir jausmu

Anonimiškas rašė...

sapnavau kad atlikau savo gamtini reikala lauko tuolete, bet mane mate zmones ir as ne tiek susigedau kiek supykau, ir is to pykcio nenormaliai gausiai ap"""""kau savo grazu ilga balta sijona, o tuomet pradejau is pykcio jiems grasinti panaudotu tuoletiniu popierium. tik pabudus labai issigandau, kad toks sapnas nieko gero nezada, bet tuoj pat uzsnudus susapnavau zalios mesos kalnus saldikliuose ir kad as buvau uz jas atsakinga bet pamirsau kazka padaryt kas man buvo patiketa. paziurejus i reiksmes tj reisktu godziu zmoniu rata aplink mane arba pinigus ir bedas. galimas daiktas. tad daug mesos ir fekalijos ant mano sijono, kazi ko cia laukti

Anonimiškas rašė...

O man tai labai nuotrauka patinka.

Anonimiškas rašė...

:DD

Anonimiškas rašė...

sapnavau, kad tualete išsitepiau drabužius išmatomis, bet vėliau man draugė padėjo pasikeist į švarius.Iš tikro norėčiau atsisakyti vieno savo jausmo ir poelgio, bet, toli gražu,tai ne gėdingas jausmas, greičiau labai skausmingas.Vadinasi pagal pirmąją reikšmę turėtų kažkas padėti tai įveikti. Įdomiausia tai, kad po sapno gavau ir pinigų :)

Anonimiškas rašė...

sapnavau kad vienas zmogus kita sudu vadino. Bet stiprybes jums, viskas bus gerai. Viskas yra isprendziama ir pataisoma.

Anonimiškas rašė...

Visada sapnuojant ismatas- 100 proc. gaunu pinigu:)

Anonimiškas rašė...

Iš Šiaulių. Aš visad gaunu pinigų po tokio sapno. Mano vyras irgi susapnavo, kad išsi---no rankas, dar pajuokavo, kad aš jam "pripudrinau smegenis" ir db jis panašiai sapnuoja... Bet TĄ PAČIĄ dieną netikėtai gavo nenumatytų pinigų.

Rašyti komentarą

Vardo reikšmės paieška:

Sužinok dabar, ką reiškia tavo vardas!Naujausi sapnų pasakojimai, komentarai ir aiškinimai:

Sapnų pasakojimų prenumerata.

Įveskite savo el. pašto adresą:

Kodėl ir kaip prenumeruoti ?