Paralyžius

Ką reiškia sapne būti paralyžiuotam (sapnuoti paralyžių; sapne negalėti pajudėti; nejudėti)?

Sapnuoti, kad esate paralyžiuotas, atspindi dabartinę kūno būklę, kai miegate. Per REM miego fazę kūnas iš tikrųjų nejuda ir negali judėti, nes yra paralyžiuotas. Dažnai žmonės pasakoja, kad sapnuodami (pasąmonėje tai suvokdami) negali judėti (atsikelti), judinti kūno dalių (paliesti ką nors), kad ir kaip stipriai besistengtų. Tokia sapnuojančio žmogaus būklė (paralyžius) yra būtina, kad neįvyktų nelaimingų atsitikimų ir žmogus kaip nors, pats to nesuvokdamas, savęs nesužeistų.

Simboliškai: sapnuoti, kad esate paralyžiuotas reiškia, kad jūs jaučiatės bejėgiai ar kaip nors kitaip sugniuždyti dabartinių aplinkybių, kurios susiklostė Jūsų gyvenime. Galbūt Jūs jaučiatės bejėgiai šioje situacijoje ir nežinote, kaip toliau spręsti atsiradusias problemas, kaip ir ką daryti, kad tai būtų pakeista į gerą pusę. Kitas sapno apie paralyžių ir negalėjimą pajudėti aiškinimas teigia, kad esate emociškai sugniuždytas ir paralyžiuotas. Taip pat toks sapnas sako, kad Jūs turite didelių sunkumų, kai norite išreikšti savo jausmus.

Štai ką apie paralyžių rašo kitas sapnininkas:

Tai blogas sapnas. Jūsų laukia finansines nesėkmės, nusivylimas kūrybiniu darbu. Įsimylėjėlių -išsiskyrimas. Jeigu sapnuojate, kad Jus suparalyžiavo, - sudarysite nepatikimas sutartis. Jeigu sapnuojate, kad paralyžius prikaustė Jus prie lovos - nieko gera nelaukite. Sapnuoti, kad pasveikote - reikalų gerėjimas. Susipykusieji susitaikys. Jeigu sapne suparalyžiavo Jūsų draugą, vadinasi. Jūsų santykiuose atsiras neaiškumų, nesusipratimų, kurių šešėlis kris ant Jūsų namų. Jeigu mergina sapnuoja, kad suparalyžiavo jos mylimąjį, - nesusipratimai ir nepasitenkinimas vienas kitu sugriaus jų laimę .

Paralyžius ir jo reikšmė pagal sapnininkas.cn

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Vardo reikšmės paieška:

Sužinok dabar, ką reiškia tavo vardas!Naujausi sapnų pasakojimai, komentarai ir aiškinimai:

Sapnų pasakojimų prenumerata.

Įveskite savo el. pašto adresą:

Kodėl ir kaip prenumeruoti ?