Tortas (pyragas)

Ką reiškia sapnuoti tortą ar pyragą?
Sapno apie tortą ir pyragą bei kitus kepinius reikšmės, aiškinimas, simbolika ir interpretacijos bei lankytojų komentarai ir sapnų su tortais ir pyragais pasakojimai

Sapnuoti pyragą (tortą) reiškia, kad Jūs privalote išmokti prioritezuoti darbus, kuriuos atliekate, ir dalį jų išskirstyti kitiems bendradarbiams, kolegoms ar artimiesiems. Nes dabar apkrova, kai visus darbus atliekta pats, yra per didelė.

Pyragas ar tortas sapne taip pat gali simbolizuoti egoistiškumą, savanaudiškumą ar savimeilę. Sapne pyragas taip pat gali reikšti tiesiog pojūtį, kad negaunate Jums teisingai priklausančios dalies. Tačiau pozityvus sapno apie pyragus ir tortus aiškinimas teigia, kad Jūsų pasiekimai ir nuveiktų darbų rezultatai tikrai labai aukšti.

Jei sapnuojate, kad perkate tortą ar pyragą, tai reiškia, kad Jūsų pasąmonė pagaliau priėmė apdovanojimus ir pripažinimą, kuriuos pelnėte už savo atliktą darbą. Toks sapnas taip pat sako, kad dabar Jūs mokotės išlikti santūrūs, būdami visų dėmesio centre, ir stengetės jaustis patogiai, nors ir akys visų nukreiptos į Jus.

Sapno, kuriame matote tik dalį torto ar pyrago (pradėto ir nebaigto valgyti), aiškinimas:
Sapnuoti pradėtą valgyti pyragą ar tortą, reiškia, kad praleidote ir netekote geros progos gyvenime. Galbūt visai neseniai nepasinaudojote labai naudingu pasiūlymu. Arba pasąmonė Jus dar tik įspėja būti atidesniais ir nepraleisti artėjančios geros progos pasiekti didžių tikslų.

2 komentarai:

Anonimiškas rašė...

Sapnavau didelį tortą ar pyragą.

Anonimiškas rašė...

Tai suvalgik ji ir busi patenkitas;))

Rašyti komentarą

Vardo reikšmės paieška:

Sužinok dabar, ką reiškia tavo vardas!Naujausi sapnų pasakojimai, komentarai ir aiškinimai:

Sapnų pasakojimų prenumerata.

Įveskite savo el. pašto adresą:

Kodėl ir kaip prenumeruoti ?