Žiurkė ir žiurkės

Matyti žiurkes - netikėti priešai, kurie nori ką nors pikta tau padaryti;

Žiurkę pagauti - priešų nugalėjimas;

Būti sapne žiurkės užpultam - saugokis nepadorių moterų;

Sapnuoti daug žiurkių - priešų sunaikinimą;

Matyti žiurkių užpultą kareivį - saugokis ištvirkusių moterų.

16 komentarų:

Anonimiškas rašė...

Šendien sapnavau labai keista sapna. Iškart noriu pranešti kad bijau ir nekenčiu žiurkių.
Sapnavau kad susitikau su dviem seniai nematytom draugem, buvome parduotuvej. Pardavejas pasiule dvi pilkas vidutinio dydžio žiurkes tom draugem ir ydejo į konvejerį, o kol drauges nemate, tas dvi pilkas žiurkes-peles suede dvi dideles juodos žiurkes. Ar galima yžvelgti kokiu nors paraleliu tarp draugiu ir žiurkiu? P.s., aš vaikinas.

Anonimiškas rašė...

tai matyt gal but jas sutiksi,o kadangi jas senai matei nebuk tikras kad jos geros :) o jau ir nepadorios ir istvirkusios :)
arba nores tave apgauti jos
gal tai turetu buti panasu buk su jom atsargus,arba aplamai saugokis istvirkusiu moteru .na galima daug pagal ziurkiu atsakymus spelioti.
o seip ziurkes reiskia-vagyste,kai kur reiskia-pletkus.

Anonimiškas rašė...

sapnavau didele Stora ziurke , ji buvo tarsi namine . Nezinau kodel , bet as ja maitinau , norejau atpjaut morka ir krapu duot o ji vis kando i visa morka kuria norejau paimt sau ,vijau ja nuo jos , o ji mane pradejo kandziot... ka tai reiskia?

Anonimiškas rašė...

Sapnavau kad buvau pas mociute ir pagavau 2 ilgas ir storokas ziurkes ,laikiau laikiau , laukiau kol mociute stiklaini koki atnes kad galeciau as jas tenai imesti , bet jos pabego man is ranku dideliu greiciu ir pasislepe kazkur po grindimis. Ka tai galetu reiksti? P.S. As pats nemegstu ziurkiu.

Anonimiškas rašė...

Sveiki, noejau paklaust ka galetu reiks mano sapnas. As seip niekad nesapnuoju bet sita jau keles dienas atsimenu. Sapnavau kad guliu savo lovoi ten kur ir istikruju gulejau. Ir pajutau kad esu suparalyzuotas, ir kaskaip uzmaciau nubegamcia ziurke kuri buvo sugriazus man stubura apatinei nugaros daly.
Is anksto aciu :)

Sapnai rašė...

Labas, brangus Anonime. Pridėtos naujos sapnų reikšmės: paralyžius ir nejudamumas. Tikiuosi jos padės atsakyti į Jūsų klausimą ir išsiaškinti sapno reikšmę.

Anonimiškas rašė...

Sapnavau,kad vyras sako begam gelbet kaciuka,jis didele ziurke nori pagaut,einam gelbet,kad ji kaciuko nesuestu ar,kad mums i namus neparnestu jos.Pacios ziurkes nemaciau,bet ji baisiai didele,kaip 3sudejus i viena

Anonimiškas rašė...

as sapnuoju jau kelinta naktis kad ziurkes man kojas grauzia as jas paimu ir numetu bet jos vel kazkaip atsiduria prie koju,,o neseniai kazkada sapnavau kad ziurke man i gerkle ilindo ir as ja isplesiau is ten fui!!!!!!!!!!! sluksciau dar neteko sapnuotti

Anonimiškas rašė...

Sapnavau, kad mane uzpuole ir visaip kandziojo ziurkes, as jas bandziau nusismesti, bet niekaip negalejau, nes jos vel kazkaip atsidurdavo ant manes ir kasdavo.. Ka tai turetu reiksti?
Ps. Istvirkusios moterys kaip ir netinka, nes pati esu mergina..

Anonimiškas rašė...

Sapnavau kad didziulio suns dydzio juoda ziurke vis sokineja meilinasi ir laizo mane, o as ja stumiu nuo saves nes man slykstu, o ji tokia sunki ir stora kad negaliu jos nustumt. Ka tai galetu reiksti?

Anonimiškas rašė...

Aš taip pat sapnavau jas, ir tikrai saugosiuos , kad kas neapvoktu.

aiste rašė...

O as sapnavau,kad namie po lubomis gyvena ziurkes...ir ju tiek daug,kad jos net pradejo kristi ant manes.As galvojau,kad jau mano sirdis nebeplaka.Bet prabudau ir pasirodo viskas ok.

Anonimiškas rašė...

Sapnavau labai keista sapna. Esme tokia, kad buvau labai graziuose, sviesiuose, erdviuose, siltuose kazkieno namuose. staiga pradejo po namus lakstyt dideles ziurkes, galvoju na neleisiu po namus ziurkem lakstyt, neapykantos nebuvo, tik nustebimas, per visa namua pribarsciau daug nuodu, ir veliau einu po namus, matau peles is griuvusios ant nugaru negyvos, vienu pilvai perpjauti kaip per skrodima,bjauroka, matosi visi organai, bet kraujo aplink nera, kitos ant nugaru isgriuvusios, bet neperpjuatos. veliau sapnuoju maza meilu suniuka lakstanti po namus.jis sveikas.nuodu neprisiede.ir prisimenu stoviu ir galvoju,kodel as taip rizikavau su tais nuodais, jeigu mazas sunytis po namus laksto.ir negyvos ziurkes dingsta.nuodu irgi jau nera.namie svaru.Kaip jos dingo neaisku. nieko nesupratau.

Anonimiškas rašė...

Siandien sapnavau kad kambary ant spintos buvo daug ziurkiu as pajamiau triusikus is spintos ir pradejau jas dauzyti viena isoko i triusikus ir as ja suspaudziau o kitas sudauziau iki mirties idomu ka cia reiskia...

Anonimiškas rašė...

O as sianakt sapnavau,kad papyliau pieno ant grindu truputi,kad priviliot peles,jos atbego,ir as galvojau ka dabar daryt su jom,uzmust ar ka,bet netrukus atbego ziurkes ir pradejo jas ryt ir surijo,ir kraujo buvo..labai jau nemalonus sapnas,o as laukiuosi dar,irgi idomu ka cia galetu reiksti..

Anonimiškas rašė...

Sapnavau kad salia zmogus uzmuse ziurke ir man ja parode kazkokiam plasmasiniam inde.ka galetu reiksti?

Rašyti komentarą

Vardo reikšmės paieška:

Sužinok dabar, ką reiškia tavo vardas!Naujausi sapnų pasakojimai, komentarai ir aiškinimai:

Sapnų pasakojimų prenumerata.

Įveskite savo el. pašto adresą:

Kodėl ir kaip prenumeruoti ?