Garsūs žmones (įžymybės, žvaigždės)

Sapnų garsus žmogus, garsūs žmonės, artistas, artistai, muzikantas, menininkas, įžymus, įžymybė, įžymybės, žvaigždė, aktoriai, aktorius reikšmės:Sapnuoti, kad sapne tampate ar esate įžymybe, reiškia, kad jūsų norai ir siekiai per dideli ir šiuo metu sunkiai įgyvendinami . Jums reikėtų nurimti, minutėlę stabtelėti ir gerai apmąstyti savo gyvenimą.

Jei sapnuojate, kad jūsų draugas ar mylimas žmogus tampa įžymiu, aktoriumi ar kitos srities "žvaigžde", reiškia, kad jūs nerimaujate dėl draugystės su sapnuojamu žmogumi nutrūkimo ir tarpusavio pasitikėjimo praradimo.

Sapnuoti bet kokį įžymų žmogų (aktorius, muzikantas ir t.t. ir pan.), reiškia, kad jūs daug apie jį galvojate, suprantate ir tikite šiuo žmogumi. Kažkoks įvykis jūsų realiame gyvenime sužadino šiuos jausmus ir tikėjimą. Ne dažnai pasitaiko, kad manija konkrečiai "žvaigždei" persikeltų ir į sapnų pasaulį. "Žvaigždes" sapnuose dažniausiai matome kaip stiprius, galingus, teisingus herojus.

Jei sapne jūs esate nešamas konkrečios įžymybės, reiškia, kad turite pažvelgti į save ir savo charakterį, į konkrečius savo charakterio bruožus, kuriuos geriausiai atspindi sapnuota įžymybė.

Pirmas įspūdis patirtas sapne apie konkretų "žvaigždūną" dažniausiai yra tiesa ir realiame gyvenime.

Kita sapno apie įžymybes interpretacija teigia, kad "žvaigždės" mūsų sapnuose tarsi šiandieniniai, modernūs pasaulio gelbėtojai ir herojai, kurie atspindi jūsų vidinio pasaulio harmoniją, jūsų didelį idealizmą, aukštus tikslus ir kūrybiškumą.

Sapnuoti, kad esate garsaus žmogaus geras draugas, reiškia, kad kažką iš savo pažįstamų rato smarkiai idealizuojate ir prilyginate šiam garsiam žmogui. Šis sapnas taip pat simbolizuoja jūsų norą, kad draugas, kurį pažįstate, elgtųsi panašiai kaip ir sapnuota įžymybė.

Jei sapne mylitės su garsiu žmogumi, reiškia, kad jūs savo gyvenime siekiate pripažinimo ir sėkmės. Norėdami sužinoti kokioje srityje to siekiate, privalote apsvarstyti priežastis, kodėl ši įžymybė tokia garsi, ir savo tikslus sieti su jomis.


Panašūs sapnai:

Aktorius arba aktorė

10 komentarų:

Anonimiškas rašė...

O ka reiskia jei as sapnavau seimo nari Kubiliu, ir labai ryskiai maciau jo veida televizijos ekrane?

Anonimiškas rašė...

gal tai reisia kad tj su juo susipazinsi...

Anonimiškas rašė...

Sapnavau kad myliuosi su Ian Somerhalder ir Robert Pattison

Anonimiškas rašė...

keistai delioja komentarus sapnu "ziniuoniai". Siandien sapnavau du garsius aktorius, apie kuriuos as niekada negalvoju, o ju filmai tiesiog manes nedomina. Toks blankus paaiskinimas, neva, yra galvojama ir t.t., tai niekas kitas, kaip pigus svaigalas. Galiu patikslinti is savo praktikos: sapnuoti izymu ar garsu zmogu greiciausi ivyksta keli variantai, o tai priklauso nuo bendro sapne vykusio fono, jeigu aplinka gniuzdanti, kazkokia netvarkinga, be spalvu, tai gali buti rimti nemalonumai pradedant seimos erdveje, baigiant valstybinese institucijose. Jeigu sapne ryskiai dominuoja gera nuotaika, vyksta kazkokie pasnekesiai, jauciamas siltas bendravimas, tiketinos pergales ivairiose sferose. Jeigu konkreciai, tai prabudus aplamai po bet kokio turinio sapne reikia bandyti suvokti, kaip esate nusiteikes, ar esate prislegtas kazkur giliai sirdyje, ar norisi saukti is palaimos. O tai ir yra atsakymas. Ir nereikia cia nesamoniu rasineti, sapnai, tai istisa filosofija, o ne bobuciu minciu kratinys. Todel linkiu kiekvienam atidziau pasianalizuoti sapna paciam, o ne pulti i nevilti, perskaicius kai kuriuos sapnu zinovu paistalus.

Anonimiškas rašė...

Vis susapnuoju Rammstein vokalista, bet kaip vyrui nieko jam nejauciu, ir nesuprantu kame reples. :D Po koncerto juk nesapnuodavau, o cia dabar paskutiniu metu kaip prasidejo, tai blemba... Nezinau ka su siuo visu reikalu daryti, nes na po velniais, jis vienas mano mylimiausiu atlikeju, kaip ir visa grupe, bet kodel as sapnuoju kazkokius artimus santykius, jauciu niekada nesuprasiu. :DD Net juokas ima.

Anonimiškas rašė...

aš tai sapnavau vieną įžymų žmogų apie kurį užsiminė mano draugė, aš apie jį visai negalvojau. Nei jis man patiko, nei nepatiko tiesio susapnavau ir kažkodėl man tas sapnas dabar neduoda ramybės. Kartais kai susapnuoju sapną aš į jį nekreipiu dėmesio, bet šis sapnas... Net nežinau kaip paaiškinti, bet manau, kad daugelis tai yra jautęs. Tai ar tai reiškia, kad mano sapnas tikrai kažką reiškia, ar tai tiesiog eilinis sapnas. Nors pastaruoju metu sapnuoju gana keistu, įsimenamus, netgi aiškius sapnus ir jie tarsi lenda į mano galvą ir neleidžia ramiai gyventi, o jų prasmės aš vis nesuprantu.

Anonimiškas rašė...

labai daznai sapnuoju viena pasaulio zvaigzde, kad as ji sutinku, arba karta sapnavau kad jis pas mane i namus atejo, jam pradejau rodyt jo fanus, savo rasytas eiles, norejau kad jis man padetu kuryboj, sianakt sapnavau, kas jam sakiau - as tave dažnai sapnuoju, paprastai ji sapnuoju ramu, rimto veido, koks yra ištikruju.

Anonimiškas rašė...

Ką reiškia sapnuoti Justin'ą Bieber'į ir su juo gyventi viename name,viename kambaryje su juo pramogauti ir panašiai? Nes aš ta pati sapna jau 2 dienas iš eiles sapnuoju.

Anonimiškas rašė...

Gal juokingai skambes bet cicinas pagrobe seima.. :D

Anonimiškas rašė...

Aš irgi sapnavau J.B

Rašyti komentarą

Vardo reikšmės paieška:

Sužinok dabar, ką reiškia tavo vardas!Naujausi sapnų pasakojimai, komentarai ir aiškinimai:

Sapnų pasakojimų prenumerata.

Įveskite savo el. pašto adresą:

Kodėl ir kaip prenumeruoti ?