Juoda spalva (tamsūs, juodai-balti sapnai)

Ką reiškia sapnuoti juodą spalvą?
Sapnų susijusių su juoda ar tamsia spalva, juodai baltų sapnų reikšmės:

juodas arklys ar žirgas baltame fone

Sapnuoti juodą (tamsią) spalvą reiškia nežinomybę, pavojų, paslaptį, mirtį, pyktį, neapykantą.

Jei sapnuojant jautėte malonumą ar kitokį pasitenkinimą, tai juoduma sapne gali simbolizuoti dvasingumą bei aukštą moralę.

Sapnuoti sapnus juodai baltus reiškia, kad jūs turite būti objektyvesni priimdami sprendimus gyvenime. Išlaisvinkite savo mintis ir leiskite protui laisvai rinktis tarp keletos galimų problemų sprendimų. Būkite atidesni kitiems ir jų išsakomai nuomonei bei klausykite patarimų ir būtinai juos apsvarstykite.

Juodai balto sapno alternatyvus aiškinimas teigia, kad tokio tipo spanai gali būti depresijos ar liūdesio ženklas. Jūs galite jausti, kad gyvenime trūksta jaudulio ir nuotykių.

Panašūs sapnai:

Sapnuoti baltą spalvą (šviesią, balsvą)


10 komentarų:

Anonimiškas rašė...

sapnavau juoda didele gyvate kuri visa laika vijosi mane ji norejo suvalgyti mane ir mano seima.as nuo jos pabegau salia jos atsirado kita didele balta gyvate kita buvo gera

Sapnai rašė...

Jūsų laukia naujas gyvenimo etapas, kuris bus sėkmingas ir ypač įdomus. Norėdami sužinoti daugiau, skaitykite sapno balta spalva reikšmę.

Anonimiškas rašė...

sapnavau dvi juodas gyvates jos styrojo kaip stygos is krepsiu,paskui viena pabego ir as vis begau nuo jos ir vis kur ja pamatydavau bet ikast manau ji man nenorejo.

Anonimiškas rašė...

ji rase
sapnavau moteris juodom suknelem,(sukneles buvo labai grazios)buvo daugiau zmoniu,sapnas buvo neliudnas,atrode,kad tos moterys -gydytojos...

Anonimiškas rašė...

sapnavau, kad aš ir daug mano pažįstamų draugų sėdime mažoje patalpoje, visiems linksma, bet staiga visi išeina, lieku tik aš ir mano pusseserė- geriausia mano draugė. staiga į patalpą ateina žmogus, bet visas jo kūnas yra juodas, išskyrus dantis ir akių obuolius. aš jam pasakiau kad jis juokingai atrodo, į ką jis man atsakė "žmonės jau visiškai pamiršo apie mano galią. teks priminti". ką tai galėtų reikšti? po poros minučių, kai atsibudau, sužinojau apie tragediją Lenkijoje, kai mirė prezidentas ir daugybė kitų svarbių žmonių, ar tai gali būti kažkaip susiję su mano sapnu?

Anonimiškas rašė...

Gali, bet nebūtinai.

Anonimiškas rašė...

sapnavau, kad mano kambaryje buvo didelis voras ir visas juodas, ir aš jo labai bijojau..ir jis stovėjo prie kambario durų ir ruošiesi mane pulti ir staiga pabudau ...ką tai galėtu reikšti?

Anonimiškas rašė...

Sapnavau juodą žirgą, kuris mano kieme labai blaškėsi, kol galiausiai pasiuto ir daužėsi į vitrininius langus, norėjo patekti vidun į namus. Jausmas buvo nemalonus, kėlė baimę, nes žirgas buvo labai stiprus, didelis ir nuolatos stojosi ant galinių kojų, bandydamas priekinėmis ką nors nukirsti...Ką toks sapnas reikštų?

Anonimiškas rašė...

Sapnavau ,kad mane po visą pasaulį vejasi kariuomenė....
Kai pagaliau įšokau į mišką nuktitau ant žolės ir jie vėl mane gaudė , (kadangi pati jodineju) tada atjojo man pats geriausias draugas ant juodo žirgo ir mane išgelbėjo tada mes pasibučiavome. Ka tai galėtų reikšti?

Anonimiškas rašė...

Nuo pat gimimmo sapnuoju tamsius sapnus. Net jei ir sapnas geras, aplinkui jauciu tamsa ir baime. Visuomet sapnuose aplinkui mane supasi baime ir tamsa, blogi zmones. Nesu dar sapnavusi sapnu be baimes. Kodel taip yra?

Rašyti komentarą

Vardo reikšmės paieška:

Sužinok dabar, ką reiškia tavo vardas!Naujausi sapnų pasakojimai, komentarai ir aiškinimai:

Sapnų pasakojimų prenumerata.

Įveskite savo el. pašto adresą:

Kodėl ir kaip prenumeruoti ?