Pelkė (liūnas, bala, raistas)

Ką reiškia sapnuoti balą, pelkę, pelkyną, raistą ar liūną?
Sapnų pelkė, raistas, bala, liūnas, pelkynai, klampynė reikšmės:

bala, pelke, raistas

Trumpai apie šių sapnų reikšmes:

Sapnuoti, regėti sapne pelkę - tamsi ateitis;
Braidžioti po sapne po pelkynus - pavojai;
Sapnuoti raistą - apkalbėjimas;
Įklimpti į liūną, pelkę, raistą ar balą - ištiks kokia negerovė.

pelkynas, liunas, raistas

Išsamus sapno, susijusio su pelke, raistu, bala, aiškinimas:

Sapnuoti pelkę, liūną, gali reikšti, kad jūsų emocinė būklė sunki ir nestabili. Jūs jaučiatės prislėgtas, nugramzdintas žemyn. Jūs nesate užtikrintas dėl savo ateities, jaučiatės nesaugus ir nežinote, ar pavyks pasiekti tikslus.

Sapnuoti raistą, pelkę, balą, simbolizuoja, kad esate prislėgtas ir jūsų sąmonė užtpildyta tamsių minčių. Jūs jaučiatės nesaugiai. Sapne matomą pelkę galima interpretuoti ir taip, kad jus klampina jūsų darbas ar santykiai su kažkuriais žmonėmis ir kitokie emocijas intensyviai įtakojantys veiksniai.

Sapnuoti save pelkynėje ar raiste brendant, klaidžiojant ar einant, reiškia, kad neužilgo galite atsidurti kokioje nors labai keblioje ir itin nepalankioje situacijoje. Sapnas apie pelkynus ir raistus taip pat gali būti siejamas su nenusisekusia meile. Bristi per pelkynus taip pat gali reikšti, kad kentėsite nuo netikusio vadovavimo, nuo žmonių, jus supančių ir jums įsakinėjančių ar kitaip reguliuojančių jūsų gyvenimą. Tačiau yra ir geroji naujiena, kuri žada brendantiems per pelkynus, raistus, balas, kad iškentę didžiulius ir pavojingus gyvenimo etapus, galiausiai klestėsite, tiek finansiškai, tiek emociškai. Gyvensite ypač malonų gyvenimą.

Sapnuoti, kad pelkė sapne nusausinta, išdžiūvusi, gali reikšti, kad jūs esate emociškai išsekintas, išsunktas, taip pat jaučiatės pasimetęs.

2 komentarai:

Anonimiškas rašė...

sapnavau kad ykrentu y pelke ir grimstu zemyn o mires senelis istiesia man ranka ir istraukia is pelkes ka tai galetu reiksti

Anonimiškas rašė...

sapnavau kad toli prie namuko stovi moteris o as ainu link jos ir kojos klimpa i zeme istraukiu koja vel dedu ant zemes vel ji grimsta salia kazkas sako ko aini tuo siauru taku ira platus salia bet ji reik nusenaut ka tai galetu reikst

Rašyti komentarą

Vardo reikšmės paieška:

Sužinok dabar, ką reiškia tavo vardas!Naujausi sapnų pasakojimai, komentarai ir aiškinimai:

Sapnų pasakojimų prenumerata.

Įveskite savo el. pašto adresą:

Kodėl ir kaip prenumeruoti ?